INFORMATION QUESTIONS

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kredi Kartı / Banka Kartı ile Ödeme, Havale/EFT ile Ödeme, Telefonda Kredi Kartı ile Ödeme ve GarantiPay ile Ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ödemeniz bize ulaştıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

Mastercard veya Visa kredi kartınız ile 128 Bit güvenli ödeme yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile ödemelerinizde siparişiniz hemen işleme alınır.

Banka havalesi ile de ödemelerinizi yapabilirsiniz. Banka hesaplarımızdan herhangi birine havale/eft yaparak Ödeme Bildirim Formunu ile bize bildirebilirsiniz. Ödemeniz hesabımıza ulaştığı anda siparişiniz işleme alınır ve e-posta ile size bilgi verilir.

Beylerflower.com taze ve dekoratif çiçekleri size ve şanslı kişiyi mutlu etmek amacıyla hazırlar ve teslim eder. Buketlerimizin, aranjmanlarımızın ve Beylerflower.com tarafından satılan her ürünü sizlere gösterdiğimiz şekilde teslim etmek konusunda çok hassasız ve ekibimiz titizlikle yapmaktadır.

Aranjmanlarımızda ana çiçekler asla farklı renkte veya türde olmaz, fotoğrafta gördüğünüz şekliyle teslim edilir. Ancak çiçeklerin de canlı olduğunu ve her canlının eşsiz olduğunu düşünürsek doğal ürünlerimizde küçük farklar olması olasığı mevcuttur.

Alıcımız yerinde olmadığı durumlarda ” Danışma Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Çalışma Arkadaşı, Yakını, Apartman Görevlisi ” gibi kişilere teslim edilmektedir.

Beyler Flower İletişim Formu

BEYLER FLOWER İLETİŞİM